Üdvözlünk honlapunkon!

Automataváltós autó is választható!

Ezentúl a Facebook oldalunk mellett a megújult weblapunkon is nyomonkövethetitek iskolánk ajánlatait.

FIGYELEM!!!

Vizsgadíjak árváltozása 2024. február 03.-tól várható!

Az internetes távoktatás előnye, hogy nincs tanteremhez kötve. Az “időhiányos” jelentkező itthon, nyaralóban, kollégiumban a nap bármely szakaszában készülhet a vizsgára. Az e-learning a teljes KRESZ-t témakörönként felosztja, és minden rész végén tesztkérdések segítségével ellenőrzi a tudásszintet. Újabb témakörre, csak akkor léphet tovább, ha előző rész szintfelmérésnél 87%-os eredményt elérte. A teljes tanagyag befejezése után gyakorló feledatsorokon folytathatja a tanulást. Amennyiben a tanulás során elakadna, telefonon, keresztül tud konzultálni az autósiskolával.A távoktatásra jelenkezőknek az autósiskola biztosítja a programot. Ha már eldöntötte, hogy nálunk tanul, vagy csak több információt szeretne megtudni, örömmel várjuk jelentkezését e-mailen, irodánkban ügyfélfogadási időben. Az elérhetőségeinket megtalálja a Kapcsolat menüpontban.

Felnőttképzési nyilvántartási szám: B/2020/003276

Jelentkezés képzésre